Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

 

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

CZIN.eu

Podporuje mojeID

O NÁS

 

 

Firma AZ kreativ začala působit na našem trhu od 1.2.2016. Jsme tedy relativně novou firmou, která se zabývá prodejem dekorativních a kreativních potřeb.

Plně navazujeme na firmu Bdecor ve Slovenské republice, která působí na slovenském trhu již od roku 2009. Zakladatelé byli vlastníky maloobchodu, s kreativními potřebami, fungujícího již od roku 2004. A jelikož byl velký zájem i ze strany obchodních partnerů, etablovali se i v oblasti velkoobchodu.

Dalším vizí firmy Bdecor bylo rozšířit její působení i mimo oblast Slovenské republiky dále na západ. A  po vzájemné dohodě s firmou AZ kreativ k tomuto skutečně došlo.

Firma AZ kreativ tedy plně navazuje na zkušenosti firmy ze Slovenska a nabízí, naprosto identický a široký sortiment produktů v oblasti dekorací a kreativity.

A do budoucna doufáme, že právě spolupráce těchto dvou firem povede k maximální spokojenosti Vás, našich zákazníků.

 

Maloobchodní odběratelé se mohou obrátit na naše odběratele. Každý náš obchodní partner je povinný zaregistrovat se na naší webové stránce a prokázat se živnostenským oprávněním. Následně poté si může zboží u nás objednávat.

V naší nabídce naleznete výrobky přímo od výrobců: Pentacolor – barvy, laky a lepidla, Renkalik a Kalit – rýžový papír. A od firmy ACH export – dřevo, sklo, keramika, nabízíme zboží dovezené přímo z Číny, které je distribuováno výhradně prostřednictvím velkoobchodů. Důraz při tom klademe na kvalitu nabízeného zboží a přitom dostupné a výhodné ceny pro všechny naše odběratele.